CA064C180K3GACTU
KEMETKEMET
CA064C180K3GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA064C180K3GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ARRAY 18PF 25V NP0 0612
Fitxak: CA064C180K3GACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
CA064C180K3GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA064C180K3GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ARRAY 18PF 25V NP0 0612 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 667566 pcs Datuen fitxa CA064C180K3GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Tenperatura koefizientea C0G, NP0 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)