CA064C103K3RACTU
KEMETKEMET
CA064C103K3RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA064C103K3RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ARRAY 10000PF 25V X7R 0612
Fitxak: CA064C103K3RACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
CA064C103K3RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA064C103K3RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ARRAY 10000PF 25V X7R 0612 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 635665 pcs Datuen fitxa CA064C103K3RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Tenperatura koefizientea X7R Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)