CA064C101K5GACTU
KEMETKEMET
CA064C101K5GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA064C101K5GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0612
Fitxak: CA064C101K5GACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CA064C101K5GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA064C101K5GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0612 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 232350 pcs Datuen fitxa CA064C101K5GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Tenperatura koefizientea C0G, NP0 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Series - balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0612 (1632 Metric)
Beste izenak 399-10097-1 Capacitors kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Material dielektrikoa Ceramic Deskribapen zehatza 100pF Isolated Capacitor 4 Array 50V C0G, NP0 0612 (1632 Metric)
Zirkuitu mota Isolated kapazitantzia 100pF