C951U332MVWDBAWL35
KEMETKEMET
C951U332MVWDBAWL35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C951U332MVWDBAWL35
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 400VAC Y5U RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
C951U332MVWDBAWL35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C951U332MVWDBAWL35 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 3300PF 400VAC Y5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 248499 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 400VAC tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5U (E)
Tamaina / dimentsioa 0.472" Dia (12.00mm) Series C900
balorazio X1, Y1 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3300pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc kapazitantzia 3300pF