C931U222MUWDBAWL35
KEMETKEMET
C931U222MUWDBAWL35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C931U222MUWDBAWL35
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
C931U222MUWDBAWL35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C931U222MUWDBAWL35 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 138230 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 400VAC tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5U (E)
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series C900
balorazio X1, Y1 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc kapazitantzia 2200pF