C927U331KZYDAAWL20
KEMETKEMET
C927U331KZYDAAWL20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C927U331KZYDAAWL20
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 440VAC Y5P RADIAL
Fitxak: C927U331KZYDAAWL20.pdf
  • Mezua
C927U331KZYDAAWL20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C927U331KZYDAAWL20 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 330PF 440VAC Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6736 pcs Datuen fitxa C927U331KZYDAAWL20.pdf
Tentsioaren balioa 440VAC tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5P (B)
Tamaina / dimentsioa 0.354" Dia (9.00mm) Series C900
balorazio X1, Y2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc kapazitantzia 330pF