C927U151KYYDBAWL40
KEMETKEMET
C927U151KYYDBAWL40 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C927U151KYYDBAWL40
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 150PF 400VAC Y5P RADIAL
Fitxak:
  • Mezua
C927U151KYYDBAWL40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C927U151KYYDBAWL40 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 150PF 400VAC Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3521 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 400VAC tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5P (B)
Tamaina / dimentsioa 0.354" Dia (9.00mm) Series C900
balorazio X1, Y2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 150pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc kapazitantzia 150pF