C911U102MUWDBA7317
KEMETKEMET
C911U102MUWDBA7317 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C911U102MUWDBA7317
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
Fitxak: C911U102MUWDBA7317.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
C911U102MUWDBA7317ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C911U102MUWDBA7317 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 270167 pcs Datuen fitxa C911U102MUWDBA7317.pdf
Tentsioaren balioa 400VAC tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5U (E)
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series C900
balorazio X1, Y1 Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-9480-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
kapazitantzia 1000pF eskaerak Safety