C907U102MZWDBAWL20
KEMETKEMET
C907U102MZWDBAWL20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C907U102MZWDBAWL20
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL
Fitxak: C907U102MZWDBAWL20.pdf
  • Mezua
C907U102MZWDBAWL20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C907U102MZWDBAWL20 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6662 pcs Datuen fitxa C907U102MZWDBAWL20.pdf
Tentsioaren balioa 440VAC tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5U (E)
Tamaina / dimentsioa 0.276" Dia (7.00mm) Series C900
balorazio X1, Y2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc kapazitantzia 1000pF