C878BF35200SA0J
KEMETKEMET
C878BF35200SA0J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C878BF35200SA0J
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 20UF 5% 470VAC RADIAL
Fitxak: C878BF35200SA0J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C878BF35200SA0Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C878BF35200SA0J fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 20UF 5% 470VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8917 pcs Datuen fitxa C878BF35200SA0J.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 470V
tolerantzia ±5% Bukaera Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Tamaina / dimentsioa 1.772" Dia (45.00mm) Series C87
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 399-13892
878BF35200SA0J
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis, Stud Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.528" (13.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 3.150" (80.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 20µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapazitantzia 20µF