C875CF35800AA0K
KEMETKEMET
C875CF35800AA0K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C875CF35800AA0K
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 80UF 10% 470VAC RADIAL
Fitxak: C875CF35800AA0K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
C875CF35800AA0Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C875CF35800AA0K fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 80UF 10% 470VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10256 pcs Datuen fitxa C875CF35800AA0K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 470V
tolerantzia ±10% Bukaera Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm) Series C87
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis, Stud Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.528" (13.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.303" (58.50mm) Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 80µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapazitantzia 80µF