C657C103JGG5TA
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C657C103JGG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 2KV NP0 RADIAL
Fitxak: C657C103JGG5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
C657C103JGG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C657C103JGG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10000PF 2KV NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3643 pcs Datuen fitxa C657C103JGG5TA.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.670" L x 0.271" W (17.02mm x 6.89mm) Series Goldmax, 600
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.575" (14.60mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.600" (15.24mm)
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 10000pF