C648C472KGR5TA
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C648C472KGR5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL
Fitxak: C648C472KGR5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
C648C472KGR5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C648C472KGR5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7772 pcs Datuen fitxa C648C472KGR5TA.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.571" L x 0.271" W (14.50mm x 6.89mm) Series Goldmax, 600
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.475" (12.06mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.720" (18.29mm)
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 4700pF