C628C103KGR5TA
KEMETKEMET
C628C103KGR5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C628C103KGR5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 2KV X7R RADIAL
Fitxak: C628C103KGR5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C628C103KGR5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C628C103KGR5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10000PF 2KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10950 pcs Datuen fitxa C628C103KGR5TA.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.370" L x 0.250" W (9.40mm x 6.35mm) Series Goldmax, 600
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-9852
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Korrontearen tartea 0.275" (6.99mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose