C4BSMBX4200ZALJ
KEMETKEMET
C4BSMBX4200ZALJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C4BSMBX4200ZALJ
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2UF 5% 850VDC QC TERM
Fitxak: 1.C4BSMBX4200ZALJ.pdf2.C4BSMBX4200ZALJ.pdf3.C4BSMBX4200ZALJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C4BSMBX4200ZALJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C4BSMBX4200ZALJ fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 2UF 5% 850VDC QC TERM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 850V Tentsioaren balorazioa - AC 550V
tolerantzia ±5% Bukaera Screw Terminals
Tamaina / dimentsioa 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Series C4BS
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Rectangular Box Beste izenak 399-6260
4BSMBX4200ZALJ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.004" (25.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.772" (45.00mm)
Ezaugarriak - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.1 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 2µF Film Capacitor 550V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
kapazitantzia 2µF eskaerak DC Link, DC Filtering; Snubber
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C4BL6-F
C4BL6-F
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: DUCT COVER PROTECTIVE FILM 6'
Stockean: 4350 pcs
Deskarga: C4BL6-F.pdf
RFQ
C4BSMBX4220ZA0J
C4BSMBX4220ZA0J
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP FILM 2.2UF 5% 850VDC SNUBBER