C4ATHBW5200A3NJ
KEMETKEMET
C4ATHBW5200A3NJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C4ATHBW5200A3NJ
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 20UF 5% 600VDC RAD 4LD
Fitxak: 1.C4ATHBW5200A3NJ.pdf2.C4ATHBW5200A3NJ.pdf
  • Mezua
C4ATHBW5200A3NJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C4ATHBW5200A3NJ fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 20UF 5% 600VDC RAD 4LD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7967 pcs Datuen fitxa 1.C4ATHBW5200A3NJ.pdf2.C4ATHBW5200A3NJ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 600V Tentsioaren balorazioa - AC 350V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Series C4AT
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Beste izenak 399-6216
4ATHBW5200A3NJ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 2.067" (52.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm)
Ezaugarriak - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.9 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 20µF Film Capacitor 350V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapazitantzia 20µF eskaerak DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching