C4AQLBW5400A3FK
KEMETKEMET
C4AQLBW5400A3FK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C4AQLBW5400A3FK
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 40UF 10% 500V RADIAL
Fitxak: 1.C4AQLBW5400A3FK.pdf2.C4AQLBW5400A3FK.pdf
  • Mezua
C4AQLBW5400A3FKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C4AQLBW5400A3FK fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 40UF 10% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12652 pcs Datuen fitxa 1.C4AQLBW5400A3FK.pdf2.C4AQLBW5400A3FK.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 500V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) Series C4AQ
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Beste izenak 399-16996
4AQLBW5400A3FK
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.583" (40.20mm)
Ezaugarriak - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.5 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 40µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapazitantzia 40µF eskaerak Automotive; DC Link, DC Filtering