C4AF3BW5100A3MK
KEMETKEMET
C4AF3BW5100A3MK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C4AF3BW5100A3MK
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FILM METALLIZED POLYPROPYLENE
Fitxak: C4AF3BW5100A3MK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C4AF3BW5100A3MKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C4AF3BW5100A3MK fabrikatzailea KEMET
deskribapena FILM METALLIZED POLYPROPYLENE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9913 pcs Datuen fitxa C4AF3BW5100A3MK.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 400V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Series C4AF
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Beste izenak 399-17837
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 2.067" (52.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.783" (45.30mm)
Ezaugarriak - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.9 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 10µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapazitantzia 10µF eskaerak Automotive