C44PLGR6600ZASJ
KEMETKEMET
C44PLGR6600ZASJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C44PLGR6600ZASJ
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 600UF 5% 500VDC SCREW
Fitxak: 1.C44PLGR6600ZASJ.pdf2.C44PLGR6600ZASJ.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 691 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 691 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
C44PLGR6600ZASJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C44PLGR6600ZASJ fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 600UF 5% 500VDC SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 691 pcs Datuen fitxa 1.C44PLGR6600ZASJ.pdf2.C44PLGR6600ZASJ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 500V Tentsioaren balorazioa - AC 330V
tolerantzia ±5% Bukaera Threaded, Male
Tamaina / dimentsioa 3.346" Dia (85.00mm) Series C44P
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 399-14247
44PLGR6600ZASJ
C44PLGR6600ZASJ-ND
Q6699081
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Muntaketa mota Chassis, Stud Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 2.953" (75.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 10.709" (272.00mm)
Ezaugarriak Long Life Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 600µF Film Capacitor 330V 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapazitantzia 600µF