C430C823K3G5TA7200
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C430C823K3G5TA7200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.082UF 25V C0G AXIAL
Fitxak: C430C823K3G5TA7200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
C430C823K3G5TA7200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C430C823K3G5TA7200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.082UF 25V C0G AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 378615 pcs Datuen fitxa C430C823K3G5TA7200.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Series Aximax 400
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.082µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial kapazitantzia 0.082µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C430C823K3G5TA
C430C823K3G5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.082UF 25V C0G AXIAL