C430C822G2G5TA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C430C822G2G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8200PF 200V C0G AXIAL
Fitxak: C430C822G2G5TA.pdf
  • Mezua
C430C822G2G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C430C822G2G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 8200PF 200V C0G AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 464946 pcs Datuen fitxa C430C822G2G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Series Aximax 400
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 8200pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial kapazitantzia 8200pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C430C822J2G5TA
C430C822J2G5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 8200PF 200V C0G AXIAL
Stockean: 504200 pcs
Deskarga: C430C822J2G5TA.pdf
RFQ
C430C822G2G5TA7200
C430C822G2G5TA7200
fabrikatzaileak: KEMET