C430C622F3G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C430C622F3G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6200PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Fitxak: C430C622F3G5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
C430C622F3G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C430C622F3G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 6200PF 25V C0G/NP0 AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 351344 pcs Datuen fitxa C430C622F3G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Series Aximax 400
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6200pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial kapazitantzia 6200pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C430C622G2G5TA7200
C430C622G2G5TA7200
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 6200PF 200V C0G AXIAL
Stockean: 713196 pcs
Deskarga: C430C622G2G5TA7200.pdf
RFQ
C430C622F3G5TA7200
C430C622F3G5TA7200
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 6200PF 25V C0G/NP0 AXIAL