C430C472K2G5TA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C430C472K2G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 200V C0G AXIAL
Fitxak: C430C472K2G5TA.pdf
  • Mezua
C430C472K2G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C430C472K2G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 4700PF 200V C0G AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 449037 pcs Datuen fitxa C430C472K2G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Series Aximax 400
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial kapazitantzia 4700pF