C430C222F3G5TA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C430C222F3G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Fitxak: C430C222F3G5TA.pdf
  • Mezua
C430C222F3G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C430C222F3G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 2200PF 25V C0G/NP0 AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 423655 pcs Datuen fitxa C430C222F3G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Series Aximax 400
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial kapazitantzia 2200pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C430C222F3G5TA7200
C430C222F3G5TA7200
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 2200PF 25V C0G AXIAL