C430C153F1G5TA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C430C153F1G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.015UF 100V C0G AXIAL
Fitxak: C430C153F1G5TA.pdf
  • Mezua
C430C153F1G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C430C153F1G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.015UF 100V C0G AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 322182 pcs Datuen fitxa C430C153F1G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Series Aximax 400
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial kapazitantzia 0.015µF