C430C103F3G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C430C103F3G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 25V C0G AXIAL
Fitxak: C430C103F3G5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
C430C103F3G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C430C103F3G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10000PF 25V C0G AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 310451 pcs Datuen fitxa C430C103F3G5TA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
tolerantzia 10000pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
Series Aximax 400 RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna Bypass, Decoupling balorazio -
polarizazio Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C430C103F3G5TA Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 10000pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena CAP CER 10000PF 25V C0G AXIAL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C430ATBA8
C430ATBA8
fabrikatzaileak: Arcolectric (Bulgin)
deskribapena: INDICATOR LIGHT 24V AMBER
Stockean: 24869 pcs
Deskarga:
RFQ
C430C103G2G5TA7200
C430C103G2G5TA7200
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 10000PF 200V C0G AXIAL
Stockean: 984349 pcs
Deskarga: C430C103G2G5TA7200.pdf
RFQ
C430C103F3G5TA7200
C430C103F3G5TA7200
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 10000PF 25V C0G AXIAL
Deskarga: C430C103F3G5TA7200.pdf
C430B
C430B
fabrikatzaileak: Powerex, Inc.
deskribapena: THYRISTOR DSC 650A 200V TO-200AB