C420C152F2G5TA
KEMETKEMET
C420C152F2G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C420C152F2G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 200V C0G AXIAL
Fitxak: C420C152F2G5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
C420C152F2G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C420C152F2G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1500PF 200V C0G AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 258394 pcs Datuen fitxa C420C152F2G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Series Aximax 400
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial kapazitantzia 1500pF