C410C751FAG5TA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C410C751FAG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 750PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Fitxak: C410C751FAG5TA.pdf
  • Mezua
C410C751FAG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C410C751FAG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 750PF 250V C0G/NP0 AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 475926 pcs Datuen fitxa C410C751FAG5TA.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Series Aximax 400
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 750pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial kapazitantzia 750pF