C410C620F3G5TA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C410C620F3G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 62PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Fitxak: C410C620F3G5TA.pdf
  • Mezua
C410C620F3G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C410C620F3G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 62PF 25V C0G/NP0 AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 513629 pcs Datuen fitxa C410C620F3G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Series Aximax 400
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 62pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial kapazitantzia 62pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C410C569D3G5TA7200
C410C569D3G5TA7200
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 5.6PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Stockean: 968986 pcs
Deskarga: C410C569D3G5TA7200.pdf
RFQ
C410C569DAG5TA
C410C569DAG5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Stockean: 803393 pcs
Deskarga: C410C569DAG5TA.pdf
RFQ
C410C620F3G5TA7200
C410C620F3G5TA7200
deskribapena: CAP CER 62PF 25V C0G/NP0 AXIAL