C410C302F2G5TA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C410C302F2G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3000PF 200V C0G AXIAL
Fitxak: C410C302F2G5TA.pdf
  • Mezua
C410C302F2G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C410C302F2G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 3000PF 200V C0G AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 302631 pcs Datuen fitxa C410C302F2G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Series Aximax 400
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3000pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial kapazitantzia 3000pF