C410C152F3G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C410C152F3G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Fitxak: C410C152F3G5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
C410C152F3G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C410C152F3G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1500PF 25V C0G/NP0 AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 590614 pcs Datuen fitxa C410C152F3G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Series Aximax 400
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial kapazitantzia 1500pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C410C152G3G5TA
C410C152G3G5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1500PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Stockean: 630474 pcs
Deskarga: C410C152G3G5TA.pdf
RFQ
C410C151K3G5TA7200
C410C151K3G5TA7200
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 150PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Stockean: 1080190 pcs
Deskarga: C410C151K3G5TA7200.pdf
RFQ
C410C152F3G5TA7200
C410C152F3G5TA7200