C356C472KDG5TA
KEMETKEMET
C356C472KDG5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C356C472KDG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 1KV NP0 RADIAL
Fitxak: C356C472KDG5TA.pdf
  • Mezua
C356C472KDG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C356C472KDG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 4700PF 1KV NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 83416 pcs Datuen fitxa C356C472KDG5TA.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.270" W (12.70mm x 6.86mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.400" (10.16mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.670" (17.02mm)
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 4700pF