C356C274F1G5TA
KEMETKEMET
C356C274F1G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C356C274F1G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 270NF 100V C0G 1%
Fitxak: C356C274F1G5TA.pdf
  • Mezua
C356C274F1G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C356C274F1G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 270NF 100V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24152 pcs Datuen fitxa C356C274F1G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.330" L x 0.200" W (8.38mm x 5.08mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.400" (10.16mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.27µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 0.27µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C356C274G5G5TA
C356C274G5G5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER RAD 270NF 50V C0G 2%
Stockean: 33251 pcs
Deskarga: C356C274G5G5TA.pdf
RFQ
C356C274F1G5TA7301
C356C274F1G5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.27UF 100V C0G/NP0 RAD