C356C184K2G5TA
KEMETKEMET
C356C184K2G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C356C184K2G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 180NF 200V C0G 10%
Fitxak: C356C184K2G5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
C356C184K2G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C356C184K2G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 180NF 200V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56379 pcs Datuen fitxa C356C184K2G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.330" L x 0.200" W (8.38mm x 5.08mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.400" (10.16mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.18µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 0.18µF