C350C104MDR5TA
KEMETKEMET
C350C104MDR5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C350C104MDR5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL
Fitxak: C350C104MDR5TA.pdf
  • Mezua
C350C104MDR5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C350C104MDR5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19635 pcs Datuen fitxa C350C104MDR5TA.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.270" W (12.70mm x 6.86mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads Korrontearen tartea 0.400" (10.16mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.560" (14.22mm)
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 0.1µF