C350C102FCG5TA
KEMETKEMET
C350C102FCG5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C350C102FCG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 500V NP0 RADIAL
Fitxak: C350C102FCG5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
C350C102FCG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C350C102FCG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 500V NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6677 pcs Datuen fitxa C350C102FCG5TA.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.270" W (12.70mm x 6.86mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads Korrontearen tartea 0.400" (10.16mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.560" (14.22mm)
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 1000pF