C340C104K2R5CA
KEMETKEMET
C340C104K2R5CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C340C104K2R5CA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 200V X7R RADIAL
Fitxak: C340C104K2R5CA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
C340C104K2R5CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C340C104K2R5CA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.1UF 200V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5016 pcs Datuen fitxa C340C104K2R5CA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-2103
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.460" (11.68mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 0.1µF eskaerak General Purpose