C336C752GAG5TA
KEMETKEMET
C336C752GAG5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C336C752GAG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 7.5NF 250V C0G 2%
Fitxak: C336C752GAG5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
C336C752GAG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C336C752GAG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 7.5NF 250V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 96511 pcs Datuen fitxa C336C752GAG5TA.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 7500pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 7500pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C336C752FAG5TA7301
C336C752FAG5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 7500PF 250V C0G/NP0 RAD
Stockean: 88642 pcs
Deskarga: C336C752FAG5TA7301.pdf
RFQ
C336C752GAG5TA7301
C336C752GAG5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET