C336C563K5G5TA
KEMETKEMET
C336C563K5G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C336C563K5G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 56NF 50V C0G 10%
Fitxak: C336C563K5G5TA.pdf
  • Mezua
C336C563K5G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C336C563K5G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 56NF 50V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 256340 pcs Datuen fitxa C336C563K5G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.056µF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 0.056µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C336C621GAG5TA
C336C621GAG5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER RAD 620PF 250V C0G 2%
Stockean: 146682 pcs
Deskarga: C336C621GAG5TA.pdf
RFQ
C336C563JAG5TA
C336C563JAG5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER RAD 56NF 250V C0G 5%
Stockean: 95516 pcs
Deskarga: C336C563JAG5TA.pdf
RFQ
C336C563K5G5TA7301
C336C563K5G5TA7301
deskribapena: CAP CER 0.056UF 50V C0G/NP0 RAD