C335C511FAG5TA7301
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C335C511FAG5TA7301
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 510PF 250V C0G/NP0 RAD
Fitxak: C335C511FAG5TA7301.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
C335C511FAG5TA7301ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C335C511FAG5TA7301 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 510PF 250V C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111610 pcs Datuen fitxa C335C511FAG5TA7301.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 510pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 510pF