C335C333K2G5TA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C335C333K2G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 33NF 200V C0G 10%
Fitxak: C335C333K2G5TA.pdf
  • Mezua
C335C333K2G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C335C333K2G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 33NF 200V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 170549 pcs Datuen fitxa C335C333K2G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.033µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 0.033µF