C333C683F1G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C333C683F1G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 68NF 100V C0G 1%
Fitxak: C333C683F1G5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
C333C683F1G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C333C683F1G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 68NF 100V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34699 pcs Datuen fitxa C333C683F1G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.068µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 0.068µF