C333C474KAR5TA
KEMETKEMET
C333C474KAR5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C333C474KAR5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 250V X7R RADIAL
Fitxak: C333C474KAR5TA.pdf
  • Mezua
C333C474KAR5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C333C474KAR5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.47UF 250V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81236 pcs Datuen fitxa C333C474KAR5TA.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.06mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.47µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 0.47µF