C333C124F5G5TA7301
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C333C124F5G5TA7301
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.12UF 50V C0G/NP0 RAD
Fitxak: C333C124F5G5TA7301.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
C333C124F5G5TA7301ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C333C124F5G5TA7301 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.12UF 50V C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39377 pcs Datuen fitxa C333C124F5G5TA7301.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.12µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 0.12µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C333C124G2G5TA
C333C124G2G5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER RAD 120NF 200V C0G 2%
Stockean: 55818 pcs
Deskarga: C333C124G2G5TA.pdf
RFQ
C333C124F5G5TA
C333C124F5G5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER RAD 120NF 50V C0G 1%