C331C182GAG5TA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C331C182GAG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 1.8NF 250V C0G 2%
Fitxak: C331C182GAG5TA.pdf
  • Mezua
C331C182GAG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C331C182GAG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 1.8NF 250V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137401 pcs Datuen fitxa C331C182GAG5TA.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.250" (6.35mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.360" (9.14mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1800pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 1800pF