C330C473MDR5TA
KEMETKEMET
C330C473MDR5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C330C473MDR5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.047UF 1KV X7R RADIAL
Fitxak: C330C473MDR5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
C330C473MDR5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C330C473MDR5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.047UF 1KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97524 pcs Datuen fitxa C330C473MDR5TA.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.360" (9.14mm)
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.047µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 0.047µF