C330C334M1U5TA
KEMETKEMET
C330C334M1U5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C330C334M1U5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.33UF 100V Z5U RADIAL
Fitxak: C330C334M1U5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C330C334M1U5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C330C334M1U5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.33UF 100V Z5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 144187 pcs Datuen fitxa C330C334M1U5TA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Z5U
Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-4409
Tenperatura operatiboa 10°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.360" (9.14mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.33µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Radial
kapazitantzia 0.33µF eskaerak General Purpose