C330C123JDG5TA
KEMETKEMET
C330C123JDG5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C330C123JDG5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.012UF 1KV C0G/NP0 RAD
Fitxak: C330C123JDG5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C330C123JDG5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C330C123JDG5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.012UF 1KV C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14652 pcs Datuen fitxa C330C123JDG5TA.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-11996
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.360" (9.14mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.012µF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapazitantzia 0.012µF eskaerak General Purpose