C328C684M1R5TA
KEMETKEMET
C328C684M1R5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C328C684M1R5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER RAD 680NF 100V X7R 20%
Fitxak: C328C684M1R5TA.pdf
  • Mezua
C328C684M1R5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C328C684M1R5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER RAD 680NF 100V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 281597 pcs Datuen fitxa C328C684M1R5TA.pdf
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia C328C684M1R5TA Zabaldutako deskribapena Ceramic Capacitor
deskribapena CAP CER RAD 680NF 100V X7R 20%