C328C301F3G5TA
KEMETKEMET
C328C301F3G5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C328C301F3G5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 300PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Fitxak: C328C301F3G5TA.pdf
  • Mezua
C328C301F3G5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C328C301F3G5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 300PF 25V C0G/NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 196335 pcs Datuen fitxa C328C301F3G5TA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Series Goldmax, 300
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 300pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 300pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C328C300JAG5TA
C328C300JAG5TA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER RAD 30PF 250V C0G 5%
Stockean: 731735 pcs
Deskarga: C328C300JAG5TA.pdf
RFQ
C328C301F3G5TA7301
C328C301F3G5TA7301
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 300PF 25V C0G/NP0 RADIAL